سخنرانی دکتر قبادیان در هجدهمین همایش ملی تعالی سازمانی

معاون آموزش،پژوهش و فناوری:
جوانان ما با حداقلی از رفاه و ابزار کار حاضرند به کشور خدمت کنند. معاون آموزش، پژوهش و فناوری، صبح امروز در هجدهمین همایش ملی تعالی سازمانی که باحضور مقامات، مدیران ارشد سازمان ها و متخصصان در محل سالن همایشهای سازمان مدیریت صنعتى برگزار شد، با بیان این مطلب افزود؛ جوانان ما عاشق غرب نیستند و با حداقلی از رفاه و ابزار کار حاضرند به کشور خدمت کنند. 

دکترقبادیان با قدردانی ازاهتمام مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در برگزاری همایش تعالی سازمانی گفت :این سازمان امروز بهتر از هر مجموعه دیگری در کشور چراغ همایش ها را با توجه به شرایط خاص همه گیری کرونا روشن نگاه داشته است. 
وی با اشاره به رشد سریع فضای دیجیتال و تحول فن آوری هایی همچون مریخ نورد توسط بشر،  یادآور دیدگاه اعتقادى مبتنى بر جانشینى خدا شد و افزود انسان به دنبال خلق دنیایى است که تصور آن پیش از این ممکن نبود.
 قبادیان سرمایه های کشور را به سه دسته سرمایه انسانی ،سرمایه طبیعی و سرمایه های ساخته دست انسان تقسیم کرده و گفت انسان سرمایه اصلی و نقطه مرکزی ما برای توسعه است که نباید نادیده گرفته شود. وی با اشاره به طرح تاپ تصریح کرد این طرح از طرح های موثری است که در وزارت صنعت، معدن و تجارت در جهت ارج نهادن به سرمایه انسانی دانشگاهی برای حل مشکلات امروز و جامه عمل پوشاندن به ایده آل های فردای ما به اجرا درآمده است. قبادیان به اساتید توصیه کرد تا با معرفی سامانه تاپ به دانشجویانی که در آستانه انتخاب موضوع پایان نامه هستند جوانان را در بخش هایی که صنعت به آن ها نیازمند است مشغول به کار کنند. وی افزود: جوانان ما عاشق غرب نیستند و با حداقلی از رفاه و ابزار کار حاضرند به کشور خدمت کنند. وی گفت ما نیازی به جمع آوری نیروی خارجی نداریم و با فراهم آوردن شرایط سازمانی مناسب به اهداف خود در صنعت نیل خواهیم یافت. معاون اموزش،پژوهش وفناوری همچنین از امضای تفاهم نامه با وزارت علوم با موضوع جذب اساتید در مقطع پسا دکترا  یا فرصت مطالعاتی در صنعت که زمینه ارتقای سطح فناوری ودانش بنیان کردن تولیدات را فراهم میکندخبر داد. 

قبادیان درپایان از مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی خواست تا بر نامه هاى خود را بر روى تربیت مدیران کشور متمرکز نماید تا خلأ و ضعف مدیریت در کشور  بر طرف گردد.

  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1399/12/06
  • تعداد مشاهده : 1690 بار