آخرین اخبار

سخنرانی دکتر قبادیان در هجدهمین همایش ملی تعالی سازمانی

معاون آموزش،پژوهش و فناوری:
جوانان ما با حداقلی از رفاه و ابزار کار حاضرند به کشور خدمت کنند. معاون آموزش، پژوهش و فناوری، صبح امروز در هجدهمین همایش ملی تعالی سازمانی که باحضور مقامات، مدیران ارشد سازمان ها و متخصصان در محل سالن همایشهای سازمان مدیریت صنعتى برگزار شد، با بیان این مطلب افزود؛ جوانان ما عاشق غرب نیستند و با حداقلی از رفاه و ابزار کار حاضرند به کشور خدمت کنند. 
ادامه خبر

شناخت دقیق از بازار هدف کشورهای دوست و تمرکز بر چگونگی تامین نیازهای آنها و استفاده از علم روز در مبادلات اقتصادی به خصوص در شرایط کنونی کرونا برای توسعه تجارت

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت گفت:در شرایط کنونی به لحاظ قوانین و ضوابط گمرکی، مبادلات مالی بین المللی، انبارداری، حمل و نقل، پخش و توزیع کالا از بسیاری از کشورهای دنیا عقبیم و باید مقررات مربوطه را بسرعت اصلاح نماییم.
ادامه خبر

مصاحبه دکتر امینی با شبکه ایران کالا در حاشیه رویداد نشست راهبردهای مبادلات اقتصادی در مسیر جاده ابریشم

دکتر امینی در مصاحبه با شبکه ایران کالا در رویداد نشست راهبردهای مبادلات اقتصادی در مسیر جاده ابریشم عنوان کرد:
با توجه به موقعیت استراتژیک ایران در این مسیر می‌توانیم همچون گذشته برای رونق و توسعه اقتصادی در مسیر جاده ابریشم درخشان ظاهر شویم.
ادامه خبر

انعقاد توافق نامه ارتقای سطح همکاری میان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و دانشگاه صنایع و معادن ایران

روز شنبه مورخ 25/11/99 توافق نامه ارتقای سطح همکاری میان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و دانشگاه صنایع و معادن ایران در تالار اصفهان نمایشگاه های بین المللی تهران امضا شد.

ادامه خبر

افتتاح 3 طرح فناوری‌ نوین شرکت‌های دانش بنیان همزمان با دهه مبارک فجر و بازدید از 7 شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز نوآوری و شتابدهی تخصصی پیشتاز

با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت انجام شد؛

همزمان با دهه مبارک فجر، معاون آموزش پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت از 7 شرکت دانش بنیان بازدید به عمل آورد و طرح های فناوری نوین 3 شرکت را نیز مورد افتتاح قرار داد.

ادامه خبر