آخرین اخبار

انعقاد تفاهم نامه همکاریهای متقابل بین شرکت فرابورس ایران و دانشگاه صنایع و معادن ایران

در روز یکشنبه مورخ 20/11/1398 تفاهم نامه همکاریهای متقابل بین شرکت فرابورس ایران و دانشگاه صنایع و معادن ایران منعقد گردید.
ادامه خبر

دانشجویان نباید دو سال را صرف نوشتن پایان‌نامه کنند پروژه تاپ می‌تواند کوتاهی ما در گذشته را جبران کند

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت و سرپرست دانشگاه صنایع و معادن ایران گفت: بنگاه‌هایی که در سامانه تاپ ثبت‌نام کنند می‌توانند از سرمایه تحصیلی و ذکاوت دانشجویان استفاده کنند. 
ادامه خبر

کسب عنوان دانشمند برتر توسط جناب آقای دکتر قبادیان برای دومین سال پیاپی

تقدیر معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه تربیت مدرس از جناب آقای دکنر قبادیان معاون پژوهش و فناوری وزارت صمت و سرپرست دانشگاه صنایع و معادن ایران به مناسبت کسب عنوان دانشمند برتر جهان بر اساس اعلام پایگاه استنادی ESI

ادامه خبر

دکتر قبادیان در پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی یادآوری کرد، تأکید وزیر صمت بر استفاده از نخبگان دانشگاهی در حوزه صنعت و تولید

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و سرپرست دانشگاه صنایع و معادن ایران در پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت همواره بر استفاده از نخبگان دانشگاهی در حوزه صنعت و تولید تأکید کرده است.
ادامه خبر

درصد اندکی از پایان نامه های دانشگاهی پاسخگوی نیازهای جامعه است

معاون اجرایی دانشگاه صنایع و معادن ایران: درصد اندکی از پایان نامه های دانشگاهی پاسخگوی نیازهای جامعه است. امینی با اشاره به اینکه باید انرژی علمی دانشگاه ها در جهت رفع نیازهای روز کشور صرف شود گفت، متاسفانه هنر استفاده از دانش متخصصان تربیت شده در دانشگاه های خود را در کف جامعه نداشتیم.

ادامه خبر

نشست سرپرست دانشگاه صنایع و معادن ایران با شرکت های پارک علم و فناوری فارس

در این نشست سرپرست دانشگاه صنایع و معادن ایران، معاون اجرایی دانشگاه صنایع و معادن ایران، مدیرعامل و رییس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با شرکت های فناوری پارک علم و فناوری فارس حضور داشتند.

ادامه خبر

بازدید سرپرست و معاون اجرایی دانشگاه صنایع و معادن ایران و هیات همراه از پارک علم و فناوری استان فارس، دانشگاه شیراز و دره فناوری شیراز (درفش)

بازدید سرپرست و معاون اجرایی دانشگاه صنایع و معادن ایران و هیات همراه از پارک علم و فناوری استان فارس، دانشگاه شیراز و دره فناوری شیراز (درفش)
ادامه خبر


برگزاری اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید ( قطع حلقه های وابستگی بنگاههای تولیدی به قطعات و مواد اولیه وارداتی )

آیین رونمایی از اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید ( قطع حلقه های وابستگی بنگاههای تولیدی به قطعات و مواد اولیه وارداتی ) و غرفه دانشگاه صنایع و معادن ایران در محل دائمی نمایشگاه بین الملی فارس – شیراز در تاریخ 13 تا 16 آذر ماه

ادامه خبر