برگزاری نهمین گردهمایی بزرگ بنگاه­های برتر اقتصاد ایران با موضوع مدیریت و عنوان جشنواره فجر مدیریت ایران

معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در نظر دارد از طریق دانشگاه صنایع و معادن ایران و با همکاری موسسه مطالعات خلیج­فارس و همراهی تشکل­های علمی و دانشکده­های مدیریت کشور و نیز  با بهره­گیری از تجربیات ارزشمند هشت گردهمایی بزرگ بنگاه­های برتر اقتصاد ایران اولین جشنواره فجر مدیریت ایران با رویکرد تبیین نظام مدیریتی شایسته سالار در قرن جدید را در دو بخش خصوصی و دولتی در مرکز همایش­های بین­المللی صدا و سیما برگزار نماید.

ادامه خبر

انعقاد تفاهم نامه همکاریهای متقابل بین شرکت ایران ارقام و دانشگاه صنایع و معادن ایران

در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ تفاهم نامه همکاریهای متقابل بین شرکت ایران ارقام و دانشگاه صنایع و معادن ایران منعقد گردید.

ادامه خبر

no picture

انعقاد تفاهم نامه با پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

روز سه شنبه مورخ 1400/04/01 تفاهم نامه ی همکاری و مشارکت میان پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و دانشگاه صنایع و معادن ایران در امضا شد.
ادامه خبر

پیوند صنعت با زیست بوم نوآوری راهبرد اساسی وزارت صمت

تهران- ایرنا - مشاور اجرایی معاونت آموزش و فناوری وزارت صمت گفت: این معاونت با توجه به توسعه زیست بوم نوآوری و فناوری در کشور، طرح‌ها و برنامه‌های تحول گرایانه‌ای را به منظور پیاده‌سازی اکوسیستم نوآوری و فناوری در بخش صنعت کشور پیش بینی کرده است.

ادامه خبر

بومی‌سازی یک میلیارد دلاری محصولات صنعتی

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت از بومی‌سازی یک میلیارد دلار محصولات زیرمجموعه این وزارتخانه خبرداد.
ادامه خبر

ارتباط موثر صنعت با دانشگاه باید به رفع مشکلات معیشتی مردم منجر شود

معاون دانشگاه صنایع و معادن ایران با بیان اینکه، کشورهایی که دانشگاه های قوی تری دارند از اقتصاد مناسب تری نیز برخوردارند، تاکید کرد:ارتباط صنعت با دانشگاه بایستی به رفع مشکلات اقتصادی کشور از جمله مشکلات معیشتی مردم منجر شود.
ادامه خبر

انعقاد توافق نامه ارتقای سطح همکاری میان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و دانشگاه صنایع و معادن ایران

روز شنبه مورخ 25/11/99 توافق نامه ارتقای سطح همکاری میان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی و دانشگاه صنایع و معادن ایران در تالار اصفهان نمایشگاه های بین المللی تهران امضا شد.

ادامه خبر