انعقاد تفاهم نامه همکاری های متقابل بین شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه صنایع و معادن ایران

در روز شنبه مورخ 1398/09/02 تفاهم‌نامه همکاریهای متقابل بین شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج. ا.ایران و دانشگاه صنایع و معادن ایران منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی طی مراسمی، تفاهم نامه همکاری میان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و دانشگاه صنایع و معادن به امضا رسید.

در این مراسم دکتر بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با اشاره به روش Open Innovation (نوآوری باز) در برگزاری نمایشگاه های بین اللمی بیان کرد که ایجاد ارتباط میان صنعت و دانشگاه ها از سیاست های اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده که شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران به عنوان زیر مجموعه این وزارتخانه این مهم را مد نظر دارد. در همین راستا، سالنی برای استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان و دانشگاه های مرتبط با همان حوزه نمایشگاهی برپا می شود.

دکتر برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صمت و سرپرست دانشگاه صنایع و معادن ایران بیان کردند که نمایشگاه بعنوان ویترین صنایع کشور و اصلی ترین ابزار ترویج و معرفی محصولات تولیدکنندگان و صنعتگران میباشد. وی همچنین خاطرنشان کرد، نمایشگاههای تقاضا محور را برای تامین داخلی کالاهایی که تحریم هستند، پیش بینی کرده ایم و در کنار آن هم طرحی را با توجه به فرمایشات رهبری در خصوص حمایت از تولیدات و کالاهای داخلی در مسیر برگزاری نمایشگاه ها آماده کرده ایم که در اختیار وزیر صنعت قرار داده ایم و همچنین با توجه به ماموریت دانشگاه در اجرای طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ) برای اشتغال فراگیر دانش آموختگان دانشگاهی در کشور، غرفه ای از سوی نمایشگاه بمنظور معرفی طرح مذکور و فعالیت های این دانشگاه درنظر گرفته شد تا دانشگاه صنایع و معادن ایران توانمندی های خود را به فعالان صنعت نمایشگاهی و بازدید کنندگان معرفی نماید.

0.00 0
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/09/03
  • تعداد مشاهده : 760 بار