انعقاد تفاهم نامه همکاریهای متقابل بین شرکت فرابورس ایران و دانشگاه صنایع و معادن ایران

در روز یکشنبه مورخ 20/11/1398 تفاهم نامه همکاریهای متقابل بین شرکت فرابورس ایران و دانشگاه صنایع و معادن ایران منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی طی مراسمی که با حضور جناب آقای سید مهدی علم الهدی معاون اجرایی شرکت فرابورس و آقای سجاد موحد سرپرست مرکز مالی ایران و برخی از مدیران دانشگاه صنایع و معادن و شرکت فرابورس برگزار گردید، تفاهم نامه همکاری میان شرکت فرابورس ایران و دانشگاه صنایع و معادن ایران به امضا رسید.

در این مراسم آقای دکتر امیر هامونی مدیر عامل شرکت فرابورس ایران با اشاره به فعالیت های این شرکت و ارائه گزارشی از افزایش رشد بورس و شاخص های آن، خاطرنشان کردند که دانشگاه صنایع و معادن ایران با برگزاری دوره های آموزشی کاملاً کاربردی و تخصصی مرتبط با صنعت مالی و با تمرکز بر بورس، تاثیر بسزایی در ارتقاء دانش مالی افراد خواهد داشت که بدنبال آن شاهد رشد شاخص کل بورس خواهیم بود.

در ادامه آقای دکتر برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صمت و سرپرست دانشگاه صنایع و معادن ایران بیان کردند که با توجه به ماموریت دانشگاه در اجرای طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ) برای اشتغال فراگیر دانش آموختگان دانشگاهی در کشور، شاهد همکاری های های موفق فی مابین شرکت فرابورس و دانشگاه صنایع و معادن ایران در این راستا خواهیم بود.

همچنین آقایان دکتر سید مهدی الدین امینی معاون اجرایی دانشگاه و دکتر ادریس پیرصاحب معاون علم و فناوری دانشگاه با اشاره به آموزش های مشارکتی (Cooperative education)  و همکاری های جدید دانشگاه صنایع و معادن ایران با دانشگاه های کشور آلمان بیان کردند که قطعاً با اجرایی شده تفاهم نامه همکاری های فی مابین شرکت فرابورس ایران و دانشگاه صنایع و معادن ایران، شاهد اتفاقات بسیار خوبی در آینده خواهیم بود.

0.00 0
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1398/11/20
  • تعداد مشاهده : 1721 بار