وزیر صمت مطرح کرد: لزوم توسعه ارتباط صنعت سنگ با دانشگاه‌ها

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از مجموعه‌های صنعتی شهرستان محلات اعلام کرد که فعالان حوزه سنگ کشور ارتباط خود را با دانشگاه‌ها ارتقا دهند.

ادامه خبر

برگزاری کارگاه های آموزشی صنعت لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی توسط دانشگاه صنایع و معادن ایران (گزارش تصویری)

برای اولین بار توسط دانشگاه صنایع و معادن ایران کارگاه های آموزشی صنعت لوستر، چراغ های روشنایی و تزئینی در تالار اصفهان نمایشگاه بین الملللی ج.ا.ا. برگزار شد.
ادامه خبر

اجرای دوره کاربردهای هوش مصنوعی در عرصه سازمان‌ها توسط دانشگاه صنایع و معادن ایران

سازمان‌ها در دنیای پویای کنونی به دنبال راهکارهایی هستند تا با رقابت‌های فزاینده روبرو شده بتوانند به بهبود عملکرد خود بپردازند. یکی از این راهکارها استفاده از هوش مصنوعی به عنوان ابزاری قدرتمند برای ارزیابی و انتخاب اهداف سازمانی است.

ادامه خبر

ابلاغ آیین نامه اجرایی اعطای اعتبار مالیاتی به بخش تحقیق و توسعه شرکت ها

با تصویب هیئت وزیران و امضای معاون اول رئیس جمهور، آیین نامه اجرایی نحوه تخصیص اعتبار مالیاتی برای سرمایه گذاری در فعالیت های تحقیق و توسعه تولیدکنندگان مواد و محصولات خام و نیمه خام موضوع بند (ز) تبصره (۶) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور، ابلاغ شد.

ادامه خبر

تأکید معاون وزیر صمت به ایجاد رشته های فنی و مهندسی متناسب با نیاز صنعت

معاون معادن و فراوری مواد وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر تناسب توسعه آموزش عالی با نیاز بخش صنعت گفت: در برخی رشته ها فراتر از نیاز و در برخی دیگر بدون نیاز صنعت، دانشجو تربیت شده است که ضرورت توازن در رشته های دانشگاهی را به ما گوشزد می کند.

ادامه خبر

ده راهبرد دیپلماسی علمی وزارت علوم

وزیر علوم : برای توسعه تعاملات علمی و بین‌المللی به راهبردها و راهکارهای کارشناسی و تخصصی نیاز است.

ادامه خبر

دانشگاه صنایع و معادن ایران برگزار می کند؛ طراحی و اجرای دوره MBA فرش دستباف برای اولین بار در کشور

دانشگاه صنایع و معادن ایران با همکاری شرکت گره طلایی گیتی گستر پارس با نام تجاری "ایران گره" در سی امین نمایشگاه فرش دستباف ایران که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است، شرکت نموده است که با استقبال فعالان حوزه صنعت فرش ایرانی قرار گرفت.

ادامه خبر


حضور دانشگاه صنایع و معادن ایران در دومین کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت کسب وکار

دومین کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت کسب وکار با گرایش توسعه دانش بنیان در مرکز همایشهای بین المللی جمهوری اسلامی ایران (سالن اجلاس سران) برگزار شد.

ادامه خبر

تقدیر و تشکر رئیس کنگره ملی بانوی ایرانی (باور) از دانشگاه صنایع و معادن ایران

اولین کنگره ملی بانوی ایرانی (باور) با هدف ارتقای کیفی جامعه زنان در ابعاد اجتماعی و اقتصادی از طریق گفتمان تعاون و جامعه زنان تعاونگر در هتل المپیک تهران با حضور شمار کثیری از بانوان کارآفرین و فعال در حوزه های کسب وکار و اقتصادی کشور برگزار شد.

ادامه خبر

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12