اجرای دوره کاربردهای هوش مصنوعی در عرصه سازمان‌ها توسط دانشگاه صنایع و معادن ایران

سازمان‌ها در دنیای پویای کنونی به دنبال راهکارهایی هستند تا با رقابت‌های فزاینده روبرو شده بتوانند به بهبود عملکرد خود بپردازند. یکی از این راهکارها استفاده از هوش مصنوعی به عنوان ابزاری قدرتمند برای ارزیابی و انتخاب اهداف سازمانی است.

با توجه به اهمیت این موضوع، دانشگاه صنایع و معادن ایران با همکاری شرکت آریا پژوان، کارگاه تخصصی "کاربرد هوش مصنوعی در ارزیابی و انتخاب اهداف سازمانی" را برگزار می‌کند.

این کارگاه که توسط دکتر آجری ارائه می شود با هدف آشنایی شرکت‌کنندگان با کاربردهای هوش مصنوعی در عرصه سازمان‌ها برگزار خواهد شد. در طول کارگاه، مفاهیم اساسی هوش مصنوعی و تکنیک‌های مربوط به ارزیابی و انتخاب اهداف سازمانی با استفاده از این تکنولوژی مورد بررسی قرار و علاوه بر این، مطالب مرتبط با روش‌های مدیریت داده‌ها و یادگیری ماشینی در این زمینه نیز مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.

این کارگاه به صورت تئوری و عملی برگزار خواهد شد. شرکت‌کنندگان در انتهای کارگاه قادر خواهند بود تا با استفاده از ابزارها و تکنیک‌های آموخته شده، بهبود عملکرد و ارزیابی صحیح اهداف سازمانی خود را انجام دهند. همچنین، این کارگاه فرصتی برای اشتراک گذاری دانش و تجربیات بین شرکت‌کنندگان فراهم خواهد کرد. از طریق بحث‌ها، گفتگوها و تبادل نظرها، امکان بررسی چالش‌ها و موانع موجود در استفاده از هوش مصنوعی در ارزیابی و انتخاب اهداف سازمانی فراهم شده و با شرکت در کارگاه تخصصی "کاربرد هوش مصنوعی در ارزیابی و انتخاب اهداف سازمانی"، فرصتی مناسب نیز برای ارتقاء دانش و مهارت‌های شما در زمینه هوش مصنوعی و مدیریت سازمانی ایجاد خواهد شد.

تلفن تماس مجری دوره: 02122830222

سایر خطوط: 02126148208، 02122804518 داخلی های 108 و 116

لینک خبرhttps://iuim.ir/-news/newsid/561/
  • نویسنده : مدیر سیستم
    • امتیاز :
    • 2
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1402/06/11
  • تعداد مشاهده : 421 بار